Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom Zespołu oraz uczniom za trud pracy. Dziękuję rodzicom za całoroczną współpracę. Życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu 2021 r.

Rafał Bednarski

w załączeniu przekazuję list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

1. List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021 - plik pdf
  2. List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021 - plik word