Światowy Dzień Pluszowego Misia, bohatera wielu filmów i książek dla dzieci obchodziliśmy w naszym przedszkolu 25 listopada. Miś jest przytulanką i

przyjacielem kolejnych pokoleń dzieci – symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości. Wszystkie chętne dzieci przyszły do przedszkola przebrane za misie. Od rana trwały zabawy w kole - ,,Stary niedźwiedź”. Dzieci prezentowały swoje stroje, każde z nich kończyło zdanie: Kocham mojego misia za to, że … Potem maluchy malowały farbami a starszaki wyklejały kolorowym papierem wybranego przez siebie misia. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na tablicy w szatni. Udaliśmy się również do klasy II, gdzie dzieci oglądały bajkę ,,Miś Uszatek” i ,,Miś Coralgol” na tablicy interaktywnej.

Przedszkolaki korzystały również  z zabaw na ,,Magicznym dywanie”, gdzie poszczególne gry i zabawy usprawniają motorykę, orientację w przestrzeni a także dają szansę na regulację emocji i uczą sposobów ich wyrażania.

Cały dzień spędziliśmy w miłej atmosferze i dobrej zabawie.