W dniu 20.11.2020r. w naszym przedszkolu w Popowie został zorganizowany Dzień Kredki. Przedszkolaki przyszły przebrane za kredki w swoich ulubionych kolorach.

W godzinach porannych odbyła się pogadanka na temat różnych rodzajów kredek: świecowych, pastelowych olejnych, ołówkowych, akwarelowych, kredek do twarzy. Każde chętne dziecko, zostało pomalowane kredkami do twarzy (motylki, serduszka, kwiatki, kropki). Potem w sali dzieci zbiorowo i indywidualnie śpiewały piosenkę ,,Kolorowe kredki”. Następnie przeszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie trwały zabawy z chustą animacyjną i konkursy. Wszystkie starszaki i maluchy brały udział w zajęciach plastycznych. Rysowały różnymi rodzajami kredek ilustracje do w/w piosenki na dużym papierze do plotera. Prace dzieci zostały zaprezentowane w szatni. Odbył się również słodki poczęstunek w sali zajęć. Dzień upłynął miło i wesoło.

DzienKredki01   DzienKredki02

DzienKredki03  DzienKredki04