W minioną niedzielę, 26 maja br. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny.

Organizacją festynu zajęła się Rada Rodziców we współpracy z Dyrekcją, pracownikami i uczniami GZS-P nr 1 w Popowie.

Na wszystkich uczestników festynu czekało wiele atrakcji i niespodzianek: lot ogromnym balonem napełnianym gorącym powietrzem, kawiarenka z pysznymi ciasteczkami i ciastami upieczonymi przez nasze mamy, stoisko ze zdrową żywnością w ramach realizacji programu "Trzymaj formę", hot-dogami, gorącą wojskową grochówką i żurkiem, watą cukrową i popcornem, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, przejażdżka bryczką, występy artystyczne uczniów przedszkola i szkoły. Miłośnicy militariów mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas strzelania z wiatrówek do tarczy. Mogliśmy także podziwiać stare samochody i motocykle, obejrzeć wóz strażacki od środka. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także sprzedaż cukierków z niespodzianką. Wszystkich gości bawili policyjny Sznupek oraz "Jabłuszko", promujące zdrowy tryb życia.

Pogoda i humory dopisały, zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, pracownikom szkoły, uczniom za ogromne zaangażowanie i przeprowadzenie festynu.

konrexprze1930