XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Zaczarowany Ogród”ZaczarowanyOgrodDyplom001

Pandemia związana z koronawirusem spowodowała zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkołach oraz odwołanie lub przeniesienie na inne terminy wielu przedsięwzięć, imprez i konkursów.
Tym bardziej miło nam poinformować o XV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany Ogród”, który – z zachowaniem koniecznych środków ostrożności – został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej i w którym nasi przedszkolacy oraz uczniowie klas I – V licznie wzięli udział.

Na konkurs zawieziono 37 prac (5 z przedszkola, 12 z klasy I, 3 z klasy II, 9 z klasy III, 1 z klasy IV, 5 z klasy V, 2 z klasy VII).

Okazało się, że aż 14 prac zostało nagrodzonych, a ich autorzy otrzymali piękne dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Pierwsze miejsca: Oliwia Grzelak z przedszkola, Iga Antos z klasy II;

Drugie miejsca: Karolina Mrowiec i Emilia Bęben z przedszkola, Maja Ślusarczyk z klasy III, Dawid Woźniak z klasy I, Kinga Grzelak i Błażej Powała z klasy V;

Trzecie miejsca: Julia Pierz i Milena Rogaczewska z przedszkola, Miłosz Jastrzębski z klasy III, Błażej Ciupiński i Arkadiusz Stupała z klasy I, Adam Łyżniak z klasy V.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali konkursowe prace, a nagrodzonym – serdecznie GRATULUJEMY!

ZaczarowanyOgrod001

ZaczarowanyOgrod002