Zapraszamy do zapoznania się ze SPRAWOZDANIEM Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW STRZELECKICH LOK W KŁOBUCKU ,,KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” ORAZ Z OKAZJI 20 - ROCZNICY WSTĄPIENIA POLSKI DO NATO - POPÓW, 12.03.2019r.

Zapraszamy do zapoznania się ze SPRAWOZDANIEM Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW STRZELECKICH LOK W KŁOBUCKU ,,KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” ORAZ Z OKAZJI 20 - ROCZNICY WSTĄPIENIA POLSKI DO NATO - POPÓW, 12.03.2019r.

STRZELANIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO Z POZYCJI LEŻĄC Z ODLEGŁOŚCI 10m., MAKSYMALNY WYNIK DO ZDOBYCIA- 50 PKT.

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA KLAS I-VI

  1. Martyna Cendal- Złochowice- 47
  2. Piotr Świątkowski- Libidza- 46
  3. Igor Radka- Złochowice- 46
  4. Damian Sobolewski- 1 Kłobuck- 45
  5. Jakub Rogula- Złochowice- 44
  6. Julia Rogula- Złochowice- 44
  7. Jakub Wojciechowski- Popów- 44
  8. Maksymiian Owczarek- Libidza- 42
  9. Daria Bebłot- Popów- 41
  10. Bartosz Kiepura- Złochowice- 40
  11. Arkadiusz Polak- Zawady- 40 pkt
  12. Jan Lewera- Zawady-           39
  13. Vanessa Głąb- 1 Kłobuck- 37
  14. Andrzej Marchwiński- Libidza- 36
  15. Przemek Dobosz- Popów- 33
  16. Jakub Szymoniak- Popów- 32
  17. Oliwia Pakuła- Popów- 32
  18. Jakub Płuska- Złochowice- 32
  19. Antoni Buchliński- Zawady- 28
  20. Patryk Kałmuk- Złochowice- 27
  21. Alan Głąb- 1 Kłobuck- 25
  22. Kinga Grzelak- Popów- 13
  23. Marcin Sikora- 1 Kłobuck- 13
  24. Justyna Wychowska- Popów- 12
  25. Dawid Jędrysiak- Popów- 5
  26. Paweł Kotowicz- 1 Kłobuck- 2
  27. Tomasz Żurawski- 1 Kłobuck- 2
  28. Wiktor Chwist 1 Kłobuck- 1
  29. Adrian Kowalik- Zawady – 0
  30. Bartosz Walacik- Popów- 0
  31. Maja Chwalana- 1 Kłobuck- 0
  32. Mateusz Pietrzak- 1 Kłobuck- 0
  33. Emil Pawelec- Popów- 0

 

Klasyfikacja drużynowa klas I- VI

 

  1. Złochowice- 131
  2. Libidza- 124
  3. Popów- 117
  4. Złochowice- 105
  5. Popów- 77
  6. Zawady- 68
  7. 1 Kłobuck- 62
  8. 1 Kłobuck- 47
  9. Popów- 18
  10. 1 Kłobuck- 16

 

Klasyfikacja indywidualna klas VII, VIII i III gimn.

  1. Martyna Bebłot- Zawady- 49
  2. Przemysław Kocjan- Kamyk- 45
  3. Igor Kielech- Libidza- 44
  4. Aleksander Kokot- Kamyk- 43
  5. Kamil Trzepizur-Libidza- 43
  6. Bartłomiej Bauer- Wilkowiecko- 42
  7. Szymon Małyska-Libidza- 42
  8. Tomasz Ploch- 1 Kłobuck- 42
  9. Maciej Kardas- Kamyk- 39
  10. Sebastian Sobieraj- Kamyk- 39
  11. Oskar Stępień- Kamyk- 37
  12. Paweł Parkitny- Kamyk- 36
  13. Michał Nowak- Wikowiecko- 35
  14. Jakub Polis- Kisiel- Libidza- 35
  15. Jakub Pawelec- Zawady- 35
  16. Paweł Piskuła- Kłobuck- 34
  17. Adam Jamrozik- 1 Kłobuck- 34
  18. Igor Strzelczyk- Wilkowiecko- 31
  19. Jakub Całusiński- Kamyk- 30
  20. Łukasz Kuczera- Kamyk- 30
  21. Dawid Wilk- Popów- 29
  22. Igor Polak- Zawady- 28
  23. Szymon Grzeliński- Zawady- 26
  24. Kacper Krawczyk- Popów- 24
  25. Krystian Trocha- Kamyk- 24
  26. Adam Krajewski- Zawady- 23
  27. Jakub Bartoszek- Zawady- 22
  28. Adrian Paszkiewicz- 1 Kłobuck- 21
  29. Oskar Michalski- Zawady- 20
  30. Karolina Szczepaniak- Popów-19
  31. Aleksandra Sikora- Zawady- 13
  32. Krzysztof Mięsowski- 1 Kłobuck- 11
  33. Piotr Kuc- Popów- 10
  34. Kamil Królikowski- Kłobuck- 9
  35. Bartosz Ligus- Popów- 9
  36. Jan Środa- Popów- 5

 

Klasyfikacja drużynowa klas VII, VIII i III gimn.

 

  1. Zawady- 126
  2. Kamyk- 121
  3. Libidza- 120
  4. Kamyk- 112
  5. Wilkowiecko- 108
  6. Kamyk- 90
  7. 1 Kłobuck- 77
  8. 1 Kłobuck- 74
  9. Zawady- 73
  10. Zawady- 59
  11. Popów- 57
  12. Popów- 39

 

Klasyfikacja indywidualne kat. Open

 

  1. Kinga Pawłowska- LO Krzepice- 50
  2. Bartłomiej Janik- ZS 1 Kłobuck- 47
  3. Marta Dyluś- LO Krzepice- 46
  4. Mateusz Chamela- ZS 1 Kłobuck- 45
  5. Jakub Kuc- LO krzepice- 45
  6. Jakub Tasarz- ZS 1 Kłobuck- 44
  7. Nikola Krawczyk- ZS 1 Kłobuck- 44
  8. Jakub Noga- LO Krzepice- 43
  9. Dominika Gloc- ZS 1 Kłobuck- 43
  10. Kamil Matyja- LO Krzepice- 43
  11. Agnieszka Ryng- LO Krzepice- 42
  12. Jakub Szczepaniak- LO Krzepice- 41
  13. Jan Kowalik- Gmina Popów- 40
  14. Kacper Sas- LO Krzepice- 39
  15. Krzysztof Nagłowski- LO Krzepice- 39
  16. Wiktoria Jagieła- LO Krzepice- 39
  17. Wiktoria Jędrak- LO Krzepice- 38
  18. Milena Dzikowska- LO Krzepice- 35
  19. Konrad Borkowski- ZS 1 Kłobuck- 35
  20. Monika Myślińska- ZS 1 Kłobuck- 33
  21. Julia Bachniak- ZS 1 Kłobuck- 32
  22. Kazimierz Owczarek- Gmina Popów- 32
  23. Mieczysław Szewczyk- Starostwo Kłobuckie- 29

 

Klasyfikacja drużynowa- kat. Open

 

  1. ZS 1 Kłobuck- 136
  2. LO Krzepice- 135
  3. LO Krzepice- 129
  4. LO Krzepice- 119
  5. LO Krzepice- 117
  6. ZS 1 Kłobuck- 113
  7. ZS 1 Kłobuck- 109

 

Sędziowie- Anita Ziomko- Nowak

                   Aneta Morawska

                   Paweł Zatoń

                   Dariusz Wojnowski

 

Puchary i dyplomy wręczali- wiceprzewodniczący Rady Powiatu- Mieczysław Szewczyk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Popowie Rafał Bednarski.

 

            Sprawozdanie sporządził- Sekretarz ZP- M LOK w Kłobucku Dariusz Wojnowski