Masz wolne? Przeczytaj wydawnictwa edukacyjne KRUS

KRUS

Oferta Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie "W związku z nietypową sytuacją spowodowaną koronawirusem i brakiem możliwości bezpośredniego zaprezentowania oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021".

Uczniowie naszej szkoły mają nie tylko okazję do zabawy, ale także możliwość kontaktu z najnowszymi nowinkami technologicznymi.

W poniedziałek na lekcję geografii do klasy VII i VIII został zaproszony pan Przemysław Wolnicki - główny konstruktor gliwickiej firmy „3DGence”,zajmującej się produkcją dukarek 3D, który przeprowadził dla uczniów prezentację pt. : „Wydarzenia technologiczne XX oraz XXI wieku”.

Szanowni Państwo,

już we wtorek 12 maja 2020 roku startuje edukacyjny projekt “Szkoła z Gigantami” skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Program zajęć objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

W czwartek 21 marca świętowaliśmy nadejście wiosny. Z tej okazji sale lekcyjne zamieniły się w kwitnące ogrody pełne kwiatów i wiosennych motywów, a przebrani w wielobarwne stroje uczennice i uczniowie konkurowali o tytuł szkolnej Pani Wiosny. Zwieńczeniem święta był uczniowski pochód, który przeszedł ulicami Popowa oraz symboliczne pożegnanie zimy na szkolnym boisku.